MARKABONUSGİRİS
5000TL
1000TL
3000TL
5050TL
3000TL
1500TL
4000TL
1000TL
1000TL
6500TL
1500TL
Nakit İade
Kategoriler: Genel

Dünya Kupası Turnuvası Heyecanlandırıyor

Bets10 Dünya kupası turnuvası yaklaşırken kendi hazırlamış olduğu kampanya detaylarını yavaş yavaş üyeleriyle paylaşmaya başlamıştır. Bildiğiniz gibi dünya kupası turnuvaları yerli veya yabancı pek çok katılımcı alıyor. Bu nedenle yapılan kampanyaların da bu turnuvaya denk olması amacıyla yüksek oranlar tutuluyor. Bets10 sitesi de dünya kupası turnuvalarına önem veren ve buradan kazanç elde etmeye çalışan bir platformdur. Malta lisansı ve sağlam altyapısıyla turnuva karşılaşmalarında oyunculara kesintisiz oyun imkanı sunacağı da aşikardır. Bets10 sitesinin piyasada daha evvelden paylaşmış olduğu kampanyalara göre daha çok seçeneği bulunan kampanyalar paylaşılmıştır. Bu nedenle şu an da Bets10 sitesi kendi alanının en gözde bahis siteleri arasındadır.

Bets10 bu kampanyadan bütün üyelerinin fazlasıyla yararlanmasını istemektedir. Bets10 bonus imkanlarının oldukça artıracağı için turnuva haftalarını çok iyi bir şekilde değerlendirmek gerekiyor. Buradan elde edilebilecek paraların meblağları oldukça yüksek olacağından kaçıran kişilerin üzüleceğini söyleyebiliriz. Bets10 sitesine üyeliği olmayanlar kesinlikle üzülmemelidir. Daha Dünya kupası turnuvası için vakit var. Bu nedenle bu vakit içerisinde bi an evvel Bets10 sitesi üyeliğini almanız gerekiyor. Üyelik çok hızlı alınabilecek bir sistemle oluşturulduğu için bu konuda sorun çıkmayacaktır. Yalnızca Bets10 sitenin paylaşmış olduğu son güncellenmiş adresi internette aratıp bularak üyelik işlemlerini kısa süre içinde tamamlamanız yeterli olacaktır.

Bets10 Sitesinin Yapacağı Kampanyalar

Bets10 Dünya kupası turnuvası için  birinci turnuva ve ikinci turnuva diye iki farklı kampanya hazırlığında bulunmuştur. Bu sebeplerden kaynaklı sitenin alternatiflerini yüksek tuttuğunu var sayabiliriz. Bu kampanyalardan bahsedecek olur isek eğer; birinci turnuvada oyunlar arasında ilk 100’ e girmeyi başarmış olan isimler ödül alacaktır. Bets10 kampanya sayfası  kullanarak kampanyaya katılan kişileri en az 100 TL ve en düşük 1.50 oranıyla kupon yapmalıdır. Bu kuponu ya canlı maç sırasında ya da maç öncesinde yapması gerekiyor. Bu turnuvada kuponlardan elde edilen puanlar yarışıyor diyebiliriz. Puanı yüksek olan ve şansı yaver giden ilk 100 kişi tam 150 bin TL değerinde bir ödülün sahibi olacaktır. Bu ödül ilk 100 kişi arasında paylaştırılacaktır. 

İkinci turnuva için hazırlanmış olan kampanyanın detayları birinci kampanyanın detaylarıyla hemde hemen aynıdır. Tek farkı ilk 100 yerinde ilk 250 kişiye ödülün verilecek olmasıdır. Bets10 Kampanya sayfasında önce kampanyayı başlatıp daha  sonra yine 100 TL değerinde maç öncesi veya maç içinde kupon yapmalısınız. Belirlenmiş olan kupon oranı yine 1.50 oranındaki. Bu sefer puanı yüksek olan ve 250 kişinin arasında olan kişiler 300 bin TL olan ödülü paylaşacaklar. Bir turnuvada yapılacak işlemler için bu getiri son derece yüksektir. Üstelik bu kampanyaya her yerden ve her saatte bağlanabileceksiniz. Bu nedenle kampanyanın çok alternatifli olacağını unutmadan yatırımlarının yapınız.

Bets10 Kampanyalarının Tüm Detayları

Bets10 sitesinin kampanyalarından yukarıda ayrı ayrı bahsettik. Peki bu kampanyaların detayları için ne söylenebilir?.  Öncelikle Bets10 sitesinde oynanabilen oyunlar için hazırlanmış kampanayalar olduğundan sitenin üyesi olmak şarttır. Daha sonra Bets10 sitesi iki ayrı kampanyadan dünya kupası  turnuvası boyunca tam olarak 450.000 TL ödül verecektir. Ayrıca ilk turnuva kampanyasın da kazanılan 150 bin TL 100 kişi arasında direkt olarak paylaşılacaktır. İkinci kampanya ise grup maçları sonrası ve devamın da ise  ödül havuzu için verilecek olan bir 300 bin TL belirlemiştir. Yani kampanyalar her ne kadar aynı şekilde yürütülecek olsada  sonuç olarak paylaşırken bazı kurallara dayalı paylaşılacaktır. Bu turnuvada ki yüksek meblağlardan kendi payınıza düşeni istiyorsanız hemen hazırlanmaya başlamalısınız. Bun kampanyalar için belirlenmiş olan 1. Kısım 21 Kasım ve 02 Aralık tarihlerinde grup aşaması olarak 1 tür sayılacaktır. 2. Kısım ise 03 Aralık ve de 18 Aralık arasında ki tarihler  de final turu olacaktır.  Bets10 sitesinden kampanyanın tüm detaylarını sizler için bu şekilde bir araya getirmiş bulunmaktayız. Sizlerde birkaç araştırma yaparak üstüne bilgi koyabilir ve turnuva  öncesin de  kendinizi hazırlayabilirsiniz. Unutmayalım ki bu sadece bir kampanya değil puan yarışı da  olacak.  Bu nedenle strateji hamlelerinizi şimdiden oluşturarak kampanya zamanı daha rahat  ve de daha kontrollü hareket edebilirsiniz.

Yakın zamanda paylaşılanlar

Aletli Pilatesin Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Aletli pilatesin faydaları insan vücudu için özellikle güçlüdür. Aletli Pilates, Reformer Pilates olarak da bilinir.…

18 June 2023

Sporcu Öğünleri Nedir? Örnek Sporcu Öğün Önerileri

Sporcuların ne yediklerine dikkat etmeleri gerekir. Sporcuların çok fazla sağlıklı karbonhidrat ve protein tüketmesi gerekir.…

18 June 2023

Vücut Geliştirmeye Kaç Yaşında Başlamalısınız?

Vücut geliştirmeye başlamak için en iyi yaş kaçtır? Vücut geliştirmeye başlamak için ideal yaş kaçtır?…

18 June 2023

Her gün egzersiz yapıyor musunuz? Her gün egzersiz yapmak kasları eritir mi, her gün egzersiz yapmak zararlı mıdır?

Spora yeni başlayan kişilerin beklentilerini tanımlamaları önemlidir. Bazı insanlar profesyonel bir atlet olmak, vücutlarını şekillendirmek…

18 June 2023

Proteinli ve Sağlıklı Bir Sporcu Kahvaltısı Nasıl Olmalıdır?

Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersizin bir arada olması gerektiğini muhtemelen zaten biliyorsunuzdur. Sadece spor yaparak…

18 June 2023

Kişisel Eğitim Nedir? Nasıl Yapılır? Kişiye Özel Spor Koçluğu ile Hedefinize Ulaşın

10 Mayıs 2023 Kişiye Özel Spor Koçluğu Kişisel Eğitim, spor eğitmenlerinin her birey için özelleştirilmiş…

18 June 2023

Bu site çerezleri kullanmaktadır.